fbpx

До уваги прикарпатців: відновив роботу онлайн-сервіс про наявність номерних знаків

Суспільство 13:17, 20.08, 2022

З початком повномасштабного вторгнення росії з міркувань безпеки державні реєстри були відключені і багато послуг та сервісів не були доступні громадянам. Проте поступово онлайн-сервіси відновлюють роботу, зокрема й сервіси “Наявність номерних знаків”.

наявність номерних знаків

Це сервіс для тих, хто обирає номерний знак для авто. Водіям доступний вибір як платних, так і безкоштовних номерних знаків.

Як знайти номер? Є два алгоритми пошуку:

  • наявність в області;
  • числова комбінація.

Обравши перший критерій, ви можете переглянути вільні номерні знаки, які знаходяться у сервісних центрах МВС та ЦНАПах у конкретному регіоні, отримати інформацію щодо вартості знака та місця його знаходження.

Другий критерій дозволяє самостійно вказати бажану комбінацію цифр. Перевірка здійснюється серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів, а результат (про наявність номера) з’являється на екрані.

Важливо: ціна за платні номерні знаки вказана на сайті без урахування податку на додану вартість 20% та вартість спецпродукції.

Список актуальних номерів автоматично оновлюється в режимі реального часу. Це означає, що після того як ваш номерний знак закріпиться за вашим транспортним засобом у сервісному центрі МВС, він автоматично перестане відображатися в онлайн-сервісі.

Наразі у функціоналі немає бронювання. Тому перш ніж відправитись реєструвати авто, краще вибрати відразу кілька варіантів номерних знаків. Так ви точно будете впевнені, що бажана комбінація дістанеться точно вам.

Міністерство внутрішніх справ України готує проєкти нормативних актів, які врегулюють можливість бронювання номерних знаків онлайн.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: