fbpx

Доцентка ІФНМУ Юлія Мазуренко стала стипендіаткою Кабінету Міністрів України

Суспільство 13:26, 15.11, 2022

Президія Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки призначила стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (Постанова №06 від 4 листопада 2022 року). Серед стипендіатів – доцентка кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Івано-Франківського національного медичного університету Юлія Мазуренко.

Доцентка ІФНМУ Юлія Мазуренко стала стипендіаткою Кабінету Міністрів України 1

Юлія почала займатися науковою роботою ще з студентських років. Так, у 2012 році стала переможницею Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук з напряму «Фізика», а у 2014 році отримала академічну стипендію за перемогу в Конкурсі за науковим напрямом «Фізика і астрономія», інформує пресслужба ІФНМУ.

У 2021 році стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року 2021». При роботі над кандидатською дисертацією на тему «Синтез, структура та фізико-хімічні властивості нанодисперсної магній-заміщеної літій-залізної шпінелі» Юлія Мазуренко вдало поєднала планування та виконання експериментальних робіт із глибоким теоретичним поясненням фізичних явищ та процесів.

Сьогодні наукові інтереси Юлії Мазуренко зосереджені на розробці високоефективних наноструктур з яскраво вираженими магнітними та адсорбційними властивостями і фотокаталітичною активністю.

Дослідниця також відома як науковий керівник, студенти якого здобувають перемоги на престижних всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

«Безумовно, приємно отримувати такі нагороди, – говорить Юлія Мазуренко. – Хочеться подякувати за всебічну підтримку ректорові університету Миколі Рожку, першій проректорці Ганні Ерстенюк, проректору з наукової роботи Ігорю Вакалюку, завідувачу кафедри Миколі Мойсеєнку та всім колегам!».

Стипендіатами Кабінету Міністрів України можуть стати молоді вчені з вагомими науковими результатами, що мають можливість проводити наукові дослідження, здійснювати актуальні науково-технічні розробки.

Конкурси проводяться двічі на рік – до 1 квітня та до 1 жовтня, про що повідомляють за підпорядкуванням наукові установи, організації і заклади вищої освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: