fbpx

Доцентка ПНУ перемогла в конкурсі українсько-польських проєктів NAWA

Суспільство 15:20, 02.01, 2020

КУРС писав, що доцентка кафедри хімії Прикарпатського національного університету Тетяна Татарчук увійшла у ТОП-10 науковців – фіналістів Української премії «Для жінок у науці».

Сьогодні ректор ПНУ Ігор Цепенда похвалився в мережі, що Тетяна Татарчук отримала можливість реалізувати у 2020-2021 роках двосторонній українсько-польський науковий проєкт “Фотокаталітичні гібридні системи для очищення води”. Задля його реалізації науковці університету співпрацюватимуть разом з колегами з Ягеллонського університету.

Переможців конкурсу (15 проєктів з 171 поданого) було обрано та оголошено наприкінці року у Варшаві Спільною Комісією з питань співробітництва в сфері науки і технологій (Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), до складу якої входять представники Польщі та України.

“Прикарпатський університет пишається такими науковцями, як Тетяна Татарчук, яка має h-індекс=16 (Scopus) і більш як 40 наукових публікацій (Scopus) та очолює Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій ПНУ. Вона вже кілька років успішно реалізує наукову співпрацю із професором, завідувачем кафедри неорганічної хімії, заступником декана із наукової роботи хімічного факультету Ягеллонського університету Войцехом Мациком. Бажаю подальших успіхів і перемог!” – привітав доцентку ректор.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: