fbpx

Довідки на безкоштовне харчування дітей військових у школах та садках Франківська приймають до кінця листопада

Суспільство 13:20, 07.11, 2022

У їдальні ліцею №23 багато діток. Тут готують смачну та поживну їжу за рецептами Клопотенка. Сніданки та обіди у шкільних столових зазвичай купують за помірними цінами. Однак багато дітей пільгових категорій харчуються безкоштовно. 

Віднедавна за ініціативи міської влади до числа пільгових категорій увійшли діти військовослужбовців, які не мають посвідчення УБД, але перебувають безпосередньо у зоні бойових дій. Оскільки держава поки не врегулювала питання пільг для військових, Івано-Франківська міська рада взялась фінансувати харчування цих дітей у школах та дитсадках, а також у профтехучилищах громади.

«Довідка є стандартною. Хто принесе таку довідку, безкоштовно зможе харчуватися в дитячому садочку, в школі, а також в професійно-технічній освіті. Окрім того, з цією ж довідкою можна ще отримати одноразову допомогу 3 тисячі гривень», – розповідає Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків

Довідки про те, що мати чи батько перебувають на військовій службі, не достатньо, пояснює Руслан Марцінків. Адже вони можуть нести службу як у тиловій області, так і в сусідніх, де немає бойових дій. 

«Довідка має говорити про те, що людина служить в ЗСУ і бере участь безпосередньо в бойових діях. Так як учасник бойових дій. Зараз ця пільга розрахована на військовослужбовців, які ведуть бойові дії або були в зоні бойових дій», – резюмує Руслан Марцінків. 

У Департаменті освіти міста повідомили, що до садочків, шкіл та училищ принесли майже півтори тисячі заяв та підтверджувальних документів на пільгове харчування. Термін подачі таких заяв – до кінця листопада. 

«Бачимо, що попит є на таку функцію, і просимо також всіх батьків, які ще не принесли заяви в заклади освіти на безкоштовне харчування, донести до кінця листопада», – розповіла директорка Департаменту освіти Івано-Франківської ТГ Вікторія Дротянко. 

А ще у виконкомі нагадують, військовослужбовці, які не мають посвідчення учасника бойових дій, але беруть безпосередню участь в обороні країни, можуть отримати одноразову допомогу – 3 тисячі гривень. Для цього необхідно звернутися з необхідними документами в ЦНАП. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: