fbpx

Два студенти ІФНТУНГ перемогли на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Суспільство 19:27, 12.05, 2020

Дві роботи студентів-автомобілістів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відзначені у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», який щороку відбувається у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

Цьогоріч на конкурс було подано понад 500 робіт з 56 закладів вищої освіти з 9 дисциплін автомобільного профілю.

За результатами конкурсу дипломами ІІ та ІІІ ступеня відзначені дві роботи студентів-автомобілістів Івано-Франківського національного технічного  університету нафти і газу –  Максима Масленнікова (диплом ІІ ступеня) за роботу «Зниження викидів оксидів азоту за рахунок конвертації дизельних двигунів на газові палива» та Святослава Левка (диплом ІІІ ступеня) за роботу «Удосконалення технології переобладнання дизельних двигунів автомобільного та технологічного транспорту на альтернативні газові палива».

“Інститут інженерної механіки та кафедра автомобільного транспорту пишається своїми випускниками, які гідно представляють свій ЗВО на конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівня з цього профілю. Окремо треба відзначити, що це вже не перша перемога Максима Масленнікова. Минулого року талановитий юнак виборов І місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Автомобільний транспорт”, – зазначив науковий керівник обидвох переможців, завідувач кафедри автомобільного транспорту Святослав Криштопа.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: