fbpx

Дві сотні прикарпатських посадовців притягнули до відповідальності за корупцію

Суспільство 20:55, 06.03, 2020

У 2019 році прокурори Прикарпаття забезпечили участь у розгляді судами 371 протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За результатами розгляду судами протоколів на 190 осіб накладено стягнення у вигляді штрафів.

Із притягнутих до адміністративної відповідальності 105 осіб – депутати місцевих рад, 7 – держслужбовці, 11 – службові особи кримінально-виконавчої служби, 7 – посадові особи місцевого самоврядування, 40 – посадові особи юридичних осіб публічного права, 8 – співробітники Національної поліції, по 4 – працівники органів і підрозділів цивільного захисту та державної податкової служби, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Правопорушення передусім стосувались недотримання вимог фінансового контролю, а також порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Також у році, що минув, прокурорами в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» з вимогою проведення службових перевірок для встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень, органам державної влади та місцевого самоврядування області внесено 90 подань, за якими понесли дисциплінарну відповідальність 18 осіб, із них 2 – звільнено з посад (посадові особи районної державної адміністрації та органу цивільного захисту). 

У прокуратурі зауважують, що робота у зазначеному напрямку триває. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: