fbpx

Двом спортсменам з Прикарпаття хочуть купити житло коштом обласного бюджету

Спорт 09:47, 31.10, 2023
НА ФОТО: Завершальний етап чемпіонату України з біатлону, в якому спортсмени лише бігли, Буковель, 27 грудня 2020 року

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук підписала звернення до Івано-Франківської обласної ради про виділення коштів для придбання житла прикарпатським чемпіонам – стрибуну з трампліна Євгену Марусяку та легкоатлетці Ганні Шевчук.

Йдеться про учасників Олімпіад, які в області очолюють спортивний рейтинг за здобутками на світових змаганнях, інформує Онищук.

Євген Марусяк з Верховинщини є майстром спорту України міжнародного класу, член збірної команди України зі стрибків на лижах з трампліна, учасник XXIV зимових Олімпійських ігор у Китаї, учасник Чемпіонату світу зі стрибків на лижах та Європейських ігор, автор національного рекорду зі стрибків на лижах з трампліна на літньому Гран-прі.

На етапі в румунському Ришнові посів історичне для збірної України 7-ме місце.

Двом спортсменам з Прикарпаття хочуть купити житло коштом обласного бюджету 1

Ганна Шевчук з Калуша – майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з легкої атлетики, учасниця ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Японії, учасниця Командного чемпіонату Європи зі спортивної ходьби, учасниця чемпіонату світу з легкої атлетики, командного чемпіонату Європи.

Двом спортсменам з Прикарпаття хочуть купити житло коштом обласного бюджету 2

“Наші видатні спортсмени наразі не мають власного житла. Тож сподіваємося, що таку ініціативу підтримає депутатський корпус і буде спрямовано по 750 тис. грн з обласного бюджету для будівництва чи придбання житла”, – зазначила Онищук.

В Івано-Франківській області є відповідна цільова соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2026 роки та Положення про надання допомоги для вирішення житлово-побутових питань найкращим спортсменам та тренерам Івано-Франківської області.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: