fbpx

Двоє викладачів Прикарпатського університету увійшли у ТОП-2% науковців у світі

Суспільство 10:51, 16.12, 2020

Завідувач кафедри біохімії та біотехнології, професор Володимир Лущак та доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Тетяна Татарчук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника увійшли до престижного рейтингу ТОП-2% науковців у світі за 2019 рік, йдеться на сторінці кафедри у фейсбуці.

Рейтинг ТОП-2 складають аналітики Стенфордського університету, видавництва Elsevier та SciTech Strategies.

Він оцінює весь науковий результат дослідників за бібліометричними показниками, беручи до уваги такі критерії, як: індекс Гірша, кількість цитат або позицію у списку авторів тощо.

Список включає майже 160 тисяч вчених з усього світу, які розподілені за 22 науковими напрямками, розділених на 176 конкретних галузей.

Загалом, до рейтингу потрапило 85 науковців України.

Професор Володимир Лущак посідає у рейтингу найвище з українських науковців місце (4514). За даними наукометричної бази Scopus, на сьогодні професор Лущак має понад 6600 цитувань, 204 індексовані публікації та індекс цитування (h-індекс) – 38.

Проглянути повний список вчених, які увійшли в престижний рейтинг ТОП-2 за посиланням>>> (файл Table-S7-singleyr-2019.xlsx60 MBCite).

Нагадаємо, Тетяна Татарчук стала однією з трьох переможниць Премії L’Oréal-UNESCO “Для жінок у науці” у 2020 році

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: