fbpx

Дитяча майстерня Франківського драмтеатру привезла чотири нагороди з театрального фестивалю

Суспільство 10:43, 17.05, 2021

У Мукачево пройшов четвертий Всеукраїнський відкритий фестиваль театрального мистецтва аматорських дитячих та молодіжних колективів «Імпреза над Латорицею».

Серед учасників був колектив старшої групи Дитячої театральної майстерні (ДТМ) при Франківському драмтеатрі. Юні актори представили виставу “Україна в огні”.

Дитяча майстерня Франківського драмтеатру привезла чотири нагороди з театрального фестивалю 1

Фестиваль презентував на сцені Мукачівського драматичного театру роботи 10 театрів з різних міст України. Регіонально були представлені Закарпатська, Запорізька, Хмельницька, Івано-Франківська області. Загалом до Мукачева на четверту «Імпрезу» приїхали близько 150 юних театралів. Перегляд 12 конкурсних вистав відбувався на сцені Мукачівського драматичного театру.

Учасники підготували як дитячі твори, так і досить серйозні драматичні вистави. Також у програму входили театр ляльок, інтерактивні та моновистави. Вистави поставлені на матеріалах творів класичних і добре знайомих авторів – Лесі Українки, Ліни Костенко, Антона Чехова, Вільяма Шекспіра, а також за текстами сучасних українських та закордонних драматургів.

Оцінювало майстерність юних театралів професійне журі, до якого увійшли актори театру і кіно, діячі культури і мистецтв з Дніпра, Ужгорода та Мукачева.

Дитяча майстерня Франківського драмтеатру привезла чотири нагороди з театрального фестивалю 2

Франківці повернулися з кількома відзнаками.

“Перемога і визнання! Дитяча театральна майстерня при Франківському драмтеатрі – найкраща вистава фестивалю, найкращий акторський ансамбль, найкраща роль другого плану Ольга Держипільська, голос фестивалю – Ірина Шегеда“, – поділилися на сторінці ДТМ у мережі.

Дитяча майстерня Франківського драмтеатру привезла чотири нагороди з театрального фестивалю 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: