fbpx

Дизайн інтер’єру - як вдало вибрати студію

Суспільство 15:06, 15.06, 2022

Існує багато спеціалістів, роль яких недооцінена, наприклад, дизайнер інтер’єру. Якщо будівельники чи маляри потрібні, щоб збудувати та правильно утеплити і укріпити житло, то дизайнери ніби випадають із переліку нагальних потреб. Більшість впевнені, що його роботу можна зробити і самостійно. Однак не все так просто. Якщо є мета – створити житло своєї мрії, то без професіоналів не обійтися. Їх можливо знайти в інтернеті за запитом – дизайн інтер’єрів і ознайомитися з потрібною інформацією чи скористатися послугами.

Дизайн інтер’єру - як вдало вибрати студію 1

Для чого потрібен професійний дизайнер?

Гармонія і порядок в побуті, зокрема в зовнішньому вигляді оселі, позитивно впливає на психологічний стан мешканців. Красиво оформлені кімнати викликають естетичну насолоду і бажання повертатись додому після роботи чи активного відпочинку. Починаються обов’язки дизайнера зі створення дизайн-проєкту і технічних документів. Також спеціаліст може:

 • Підібрати вдало стиль під темперамент клієнта, враховуючи його смаки і побажання.
 • Знайти оптимальний варіант планування.
 • Правильно скерувати будівельників, щоб провели демонтаж чи монтаж окремих елементів кімнати.
 • Підкреслити функціональні зони.
 • Правильно і ефективно розмістити меблі, щоб вони грали не тільки естетичну роль, але і практичну.
 • Створити креслення будинку і кожного приміщення окремо.
 • Розпланувати комунікації і освітлення.

Окрім обов’язків, справжній професіонал, що створює дизайн інтер’єру, володіє спеціальними знаннями і навичками, зокрема використовує відповідні комп’ютерні програми, вміє гармонійно поєднувати кольори і форми, знає досконало ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів і т.п.

Важливі критерії підбору студії дизайну

Зрозуміло, що остаточний результат безпосередньо залежить від роботи спеціалістів, щоб не помилитись у виборі виконавців, варто врахувати наступні аспекти:

 • Перелік послуг – зазвичай професійні студії надають широкий спектр послуг – від планування будівлі до розробки дизайну кожної кімнати і завчасної візуалізації з повним майбутнім оздобленням.
 • Портфоліо – важливий момент, бо за готовими проєктами можливо зрозуміти рівень професіоналізму і потенціал.
 • Репутація – передусім потрібно звернути увагу на відгуки справжніх клієнтів, сторінки в соціальних мережах, поради знайомих людей.
 • Ставлення до клієнтів – думка спеціаліста, звісно, багато важить, та враховувати побажання власників житла теж дуже важливо.
 • Гарантія – всі процеси і дії мають бути узгоджені, плюс терміни виконання робіт визначені. Безпека і якість послуг – це беззаперечний пріоритет.

Створювати дизайн помешкання – справа нелегка і потребує певних зусиль, тільки професіонали гарантують успішний результат і оптимальне втілення будь-яких ідей.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: