fbpx

Екоінспекція за дорученням Гончарука перевірить найбільших забруднювачів. Бурштинська ТЕС у списку

Суспільство 19:19, 10.02, 2020
НА ФОТО: Бурштинська ТЕС

За дорученням прем’єр-міністра Олексія Гончарука Державна екологічна інспекція проведе комплексну перевірку перших 35 підприємств зі списку найбільших забруднювачів.

Перевірятимуть як державні, так приватні підприємства щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства. Адже від викидів шкідливих речовин, забруднення води та повітря потерпають мешканці всієї України, що погіршує стан їхнього здоров’я та порушує право на чисте довкілля, повідомляє пресслужба міністерства енергетики та захисту довкілля.

“Ми зацікавлені у максимальній прозорості та відкритості перевірок. Тому вони будуть проводитися із залученням медіа з метою фіксації порушень та оприлюднення результатів”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що однією з найбільших проблем є недопуск екоінспекції на об’єкти. Це свідчить про намагання забруднювачів приховати факти порушень та уникнути відповідальності за шкоду, заподіяну довкіллю.

За фактами усіх незаконних відмов у доступі буде спрямовано відповідні заяви до правоохоронних органів. У таких випадках Держекоінспекція отримає можливість потрапити на підприємства вже у супроводі правоохоронців та провести перевірку.

Нагадаємо, на третьому місці серед забруднювачів повітря в Україні Бурштинська ТЕС.

Більше про ситуацію з викидами у Бурштині читайте у матеріалі КУРСу: Чи зможе дихати Бурштин?

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: