fbpx

Експерти безкоштовно навчатимуть бойківські громади розвивати туризм

Суспільство 11:36, 02.03, 2023

У рамках реалізації проєкту “Бойківські Карпати” протягом 2023 року триватиме навчання управлінців, працівників освіти і культури, малого і мікробізнесу сфери туризму, креативних індустрій 12 територіальних громад Прикарпаття етнорегіону Бойківщина, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Спікерами і менторами зголосились стати 30 фахівців сфери туризму зі всієї України.

1 березня управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 12 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів розпочало експериментальний проєкт «Бойківські Карпати».

Ініціатива буде реалізована упродовж 2023 року у межах східної частини етнорегіону Бойківщина, територіальні громади якої обрані як пілотна територія для реалізації проєкту.

Метою проєкту “Бойківські Карпати” є збільшення туристичної привабливості Східної Бойківщини, підвищення інституційної спроможності управління територією як туристичною дестинацією, створення умов для росту туристичних потоків та залучення інвестицій, перетворення туризму на індустрію економіки відвідувачів.

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність всім експертам, які зголосились працювати з бойківськими громадами Івано-Франківської області з метою розвитку території як туристичної дестинації.

Деталі за посиланням>>>.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: