fbpx

"Експериментальний" клас у франківській школі отримав електронні підручники

Суспільство 11:52, 30.08, 2019

Напередодні початку нового навчального року Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 отримала в користування 30 новеньких електронних книг PorketBook 615 Plus.

Електронні підручники передав для школи начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта. У результаті такої ініціативи учні 5-го «експериментального» класу будуть повністю забезпечені сучасними засобами навчання, передає пресслужба Івано-Франківської ОДА.

«Регіональною цільовою програмою підтримки книговидання на 2016-2020 роки» передбачено формування електронної бібліотеки. Раніше ми співпрацювали в цьому напрямку з бібліотеками, а тепер з метою популяризації читання та україномовних авторів серед молоді вирішили розширити цю сферу на заклади освіти. Це пілотний проєкт, і якщо його реалізація виявиться вдалою, він матиме продовження в майбутньому», – розповів Володимир Джигіта.

Директор школи Руслан Куриндаш повідомив, що в одному з пунктів його плану перспективного розвитку навчального закладу планувалося забезпечення бібліотеки електронними носіями інформації. Також він зазначив, що на електронні книги будуть завантажені усі підручники навчальної програми для 5-го класу. Окрім підручників, там також будуть зберігатися художні твори, які пропонуються учням для позакласного читання.

"Експериментальний" клас у франківській школі отримав електронні підручники 1
"Експериментальний" клас у франківській школі отримав електронні підручники 3
"Експериментальний" клас у франківській школі отримав електронні підручники 5
"Експериментальний" клас у франківській школі отримав електронні підручники 7

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: