fbpx

Фахівці "GlobalLogic" прочитали лекцію в ІФНТУНГ про сотні можливостей в ІТ

Суспільство 18:39, 17.02, 2020

Міжнародна ІТ-компанія повного циклу розробки програмних продуктів «GlobalLogic» висадила десант своїх фахівців в Інституті інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Послухати лекцію її інженера з програмного забезпечення Оксани Троян на тему «Сотні можливостей в ІТ: як обрати свою?» зібрались як студенти, так і викладачі, повідомляє ІФНУНГ.

Йшла мова про практичні аспекти роботи, до якої візьмуться випускники. Ринок праці потребує їх так гостро, що вже на третьому – четвертому курсах юнаки та дівчата ІФНТУНГ знаходять вакансії.

Щоб старт був вдалим, слід бути обізнаним із напрямками розвитку галузі (а це й гаджетизація, й роботизація, й ІТ-грамотність), свідомо обирати професійний напрямок та постійно фахово зростати, зазначила Оксана Троян. Вона ознайомила слухачів зі специфікою своєї роботи (як інженера з якості) та своїх колег – бізнес-аналітиків, програмістів, менеджерів проєктів, консультантів, спеціалістів із продажів, із кібезбезпеки, DevOps–інженерів, системних архітекторів, системних адміністраторів, ІТ-дизайнерів.

Олена Троян радить вже на стадії навчання в університеті з четвертого курсу починати ходити на співбесіди в ІТ-компанії. Це дасть початківцям розуміння вимог ринку, вектору подальшого розвитку та потужний стимул до самовдосконалення. А ще – впевненість у собі, бо ситуації співбесіди, як не крути, стресові. Як в них поводитись і до чого готуватись, можна зрозуміти тільки з досвідом.

Експертка до моменту отримання свого першого робочого місця пройшла з десяток таких зустрічей. Тепер вчить інших торувати собі шлях в обраній спеціальності. Студентам ІФНТУНГ у цьому має допомогти співпраця «GlobalLogic» з університетом, підвалини якої закладаються саме зараз. Фахівці компанії помітили, що до них досить часто приходять випускники університету, тож цілком логічним і доцільним видається інвестування в їхню підготовку. 

“В нас є різні форми співпраці з університетами. Це й відкриті лекції, й оновлення навчальних програм, і курси для студентів та викладачів. Сподіваюсь, онлайн-технології допоможуть нам організувати все якнайкраще з користю для обох сторін”, – пояснює Анастасія Васьків, куратор напрямку співпраці з університетами на Львівській локації компанії.

Переваги такої кооперації очевидні: для викладачів – нагода постійно тримати руку на пульсі швидкоплинних новацій в галузі, для студентів – можливість впевненіше почуватися в обраній спеціальності, яка стає дедалі популярнішою.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: