fbpx

Фільтри повітряного типу для автомобілів

Суспільство 14:59, 29.01, 2020

Хоча фільтри для автомобілів майже непомітні, але вони є дуже важливою частиною усього механізму. Без такої деталі, як повітряний фільтр, жодна машина, хоч якою б досконалою вона була, не зможе довго їздити. Час від часу фільтри потрібно замінювати, що гарантує якісну і надійну роботу вашого авто.

Якими бувають фільтри

Серед фільтрів, які використовують у машинах, виділяють наступні види:

1. Повітряного типу.

2. Паливного типу.

3. Масляного типу.

4. На гідравлічному маслі.

5. На охолоджуючій рідині.

6. Салонного типу (повітря).

Призначення фільтрів повітряного типу – очищення повітря, що подають в двигун, від пилу, а також бруду. Якщо прочистка не буде відбуватися, мотор може передачасно зноситися, адже порошинки з піщинками, що до нього потрапляють, діють як абразив.

Фільтри повітряного типу для автомобілів 1

За допомогою паливних фільтрів з бензину та дизпалива видаляються вода та усі частинки твердого типу. Це також допомагає двигуну не зношуватися завчасно. Серйозна поломка може статися і внаслідок потрапляння до мотору вологи. Це може призвести до прискореного окислювання деталей.

Фільтри масляного типу використовують, щоб видаляти з машинного масла такі речі, як продукти згоряння, а також дрібні металічні частинки, які під час роботи двигуна відколюються від його деталей. Нормально функціонує автомобільний мотор, коли в ньому немає сторонніх включень. Це забезпечують ще два фільтри – охолоджуючої рідини та гідравлічного масла.

Що ж стосується салонних фільтрів, то вони убезпечують як водія, так і пасажирів від того, щоб в кабіну не потрапляли продукти згоряння палива та інші шкідливі гази.

Фільтри повітряного типу

Для згоряння дизельного палива та бензину в двигуні машини слід забезпечити його змішання з киснем, який утворюється в повітрі. Але проблема полягає в тому, що повітря може всмоктуватися разом із пилом, комахами, піщинками та іншими твердими частинками. Потрапляючи в двигун, вони зіпсують його. Саме цю проблему і вирішують фільтри повітряного типу.

Заміна фільтрів повітряного типу

Приймаючи рішення про заміну фільтра, необхідно враховувати, які паспортні дані у двигуна, а також умови, в яких експлуатується автомобіль.

Потрібно вивчити пробіг машини, після якого змінюють фільтруючий елемент повітряного тракту. Такі значення є усередненими за умов експлуатації. Тому варто також проаналізувати, наскільки запилені дороги, по яких їде автомобіль та наявність при дорозі тополь в період, коли вони цвітуть.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: