fbpx

Фінський флагман все ще при справі

Суспільство 12:38, 28.05, 2020

Світ високих технологій досить безжалісне середовище, де полюбляють інноваційні рішення. Не всі компанії здатні витримувати конкуренцію, особливо це стосується тих, чия політика та філософія значно різняться від інших.

Мова йде про виробника мобільних телефонів та смартфонів, який ще декілька років тому вважався найсильнішим світовим гравцем на цьому ринку – компанію Nokia. Сьогодні продукцію фінської компанії знов у великому асортименті можна побачити на полицях вітчизняних магазинів.

Зокрема, Vodafone Shop пропонує своїм клієнтам смартфони компанії за дуже вигідними цінами. В моду знов повертаються надійність та захищеність від зовнішніх факторів, а разом із ними і популярність Nokia.

Фінський флагман все ще при справі 1

Стабільність, перевірена часом

Звичайно, сучасні смартфони фінської компанії намагаються відповідати тенденціям ринку. Вони мають всі відповідні технології для цього, але основний наголос, як і завжди, компанія робить на доступності, якості та надійності. Від цієї філософії в компанії не відходили ніколи, навіть тоді, коли конкуренти почали вириватись вперед за рахунок не так якості, як кількості інноваційних рішень та збільшення функціоналу. На сьогодні смартфони Nokia виділяються якістю та потужністю компонентів, виконанням, ідеально проробленим програмним забезпеченням. Не відмовилась компанія і від кнопкових телефонів, які і досі мають славу «невбиваних». Асортимент цих пристроїв, так само як і сенсорних, достатньо великий. Те саме можна сказати і про набір функцій. Тому кожен зможе знайти гаджет на свій смак.

Різноманіття модельного ряду

Окрім сенсорних та звичайних кнопкових, компанія випускає мобільні прилади із QWERTY-клавіатурою, поворотні телефони, «розкладачки», слайдери. Серед кнопкових телефонів можна обрати як із кольоровим екраном, так і монохромні. Серед модельного ряду гаджетів Nokia можна виділити як флагманські пристрої, здатні конкурувати зі смартфонами провідних виробників, так і бюджетні кнопкові телефони, аналогів яким майже ніхто вже не випускає. Але відмінною рисою усіх пристроїв бренду є їхня ціна, яка завжди менша, ніж вартість аналогічних моделей конкурентів. Також варто зазначити, що серед кнопкових телефонів особливе місце займають «ремейки» колись легендарних телефонів, якими захоплювався весь світ. Звичайно, компанія випускає їх вже із сучасними технологіями.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: