fbpx

Фонд Порошенка передав кисневі концентратори для лікарень Прикарпаття

Суспільство 11:50, 24.12, 2020

Сьогодні в Івано-Франківську область доставили 8 кисневих концентраторів для лікарень, які приймають хворих на COVID-19. Кожен концентратор одночасно може надавати допомогу двом хворим.

Це перша партія кисневих концентраторів, які медзаклади Івано-Франківської області отримають від благодійного фонду Порошенка. Вартість переданих концентраторів – 320 000 грн.

Фонд Порошенка передав кисневі концентратори для лікарень Прикарпаття 1

«Сьогодні ситуація з COVID-19 в Україні складна. Насторожує ситуація із забезпеченням наших лікарень та медичних працівників. Чому при виділенні таких коштів у ковідний фонд і далі волонтери, меценати повинні забезпечувати лікарні обладнаннями? Чому ці гроші закатуються в асфальт, а не йдуть на підтримку медиків?» – заявила під час передачі концентраторів ветеранка АТО, волонтерка Маруся Звіробій.

Фонд Порошенка передав кисневі концентратори для лікарень Прикарпаття 2

Сьогодні перші концентратори доставлені в Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню та лікарні Коломиї і Косова. Пізніше їх отримають лікарні Надвірної та Яремча.

«Такі кисневі концентратори допомагають нам не завантажувати реанімаційні відділення. Якщо пацієнт не в критичному стані і має поруч такий концентратор, то немає потреби переводити його  в реанімаційне відділення. Питання забезпечення лікарень кисневими концентраторами дуже важливе. Ми надзвичайно вдячні за допомогу Фонду Порошенка», – зазначила заступник генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня» Наталія Дьоміна.

За словами Наталії Дьоміної, сьогодні інфекційна лікарня заповнена на 50%. Але за прогнозами фахівців після Різдвяних свят відбудеться новий ріст захворюваності.

Фонд Порошенка передав кисневі концентратори для лікарень Прикарпаття 3

«Спілкуючись з епідеміологами, які моніторять всі процеси, очікуємо, що після свят, після проведення застіль ми отримаємо новий ріст захворювання. Дай Бог, щоб мої прогнози не справдилися», – зазначила Дьоміна.

Після Нового року Фонд Порошенка планує передати в Івано-Франківську область другу партію кисневих концентраторів.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: