fbpx

Франківчанка просить допомогти зібрати чоловікові 300 тисяч на лікування

Суспільство 10:50, 30.03, 2020

Мешканка Івано-Франківська Наталія Бараболюк просить небайдужих допомогти зібрати кошти на дороговартісне лікування чоловіка.

У 2018 році Тарасу Бараболюку поставили діагноз: карцинома ректосигмоїдного відділу ободової кишки, метастаз в лівий надключичний вузол. За цей період проводились дві операції в Національному інституті раку Києва та довготривале лікування. І попереду ще один курс хіміотерапії.

На курс лікування потрібно понад 300 тисяч гривень. Чоловікові призначили препарат “Ербітукс”, який вводиться щотижнево протягом двох місяців. В перший тиждень лікування вводиться доза 800 мг, наступні 7 тижнів – по 400 мг. Препарат дороговартісний, 100 мг препарату коштує приблизно 7 тис. грн, пише Наталія Бараболюк у фейсбуці.

«Звертаюсь до всіх небайдужих з великим проханням про фінансову допомогу для свого чоловіка Бараболюка Тараса Михайловича. Як прикро усвідомлювати, що життя дорогої людини залежить від грошей. Але вселяє надію те, що є небайдужі люди, які переживають цю хворобу разом з тобою, які розуміють та підтримують. Вірю в те, що мій чоловік одужає, що він впорається і переможе. Найбільше цього чекають наші діти, яким потрібна батьківська підтримка», – просить Наталія.

Реквізити для фінансової допомоги:

Картка Приватбанку : 5168757398001653
Бараболюк Наталія Василівна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: