Франківці у складі збірної завоювали 6 нагород на Кубку Європи з кікбоксингу

Суспільство 16:20, 14.02, 2022

Франківські спортсмени успішно витупили на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO. У складі збірної команди України вони здобули шість медалей.

11-13 лютого в Хорватії відбувся кубок Європи з кікбоксингу WAKO, на якому традиційно серед найсильніших були прикарпатські спортсмени.

Франківці у складі збірної завоювали 6 нагород на Кубку Європи з кікбоксингу 1

У змаганнях взяли участь понад 1600 учасників з 27 країн.

У складі національної збірної команди України в змаганнях узяли участь троє вихованців заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, які представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1.

Зокрема, Артур Кузьмін виступав серед юніорів та здобув три золоті медалі в поїнт-файтингу, а також у лайт-контакті.

Його колега Віталій Соловей виступав серед дорослих і виборов срібну медаль у лайт-контакті та дві бронзи у поїнт-файтингу.

Франківці у складі збірної завоювали 6 нагород на Кубку Європи з кікбоксингу 2

У загальнокомандному заліку збірна команда України здобула 9 золотих, 4 срібні і 6 бронзових нагород і посіла високе 6-те місце.