fbpx

Франківці з #SaveUkraineNow(SUN) передали для ЗСУ засобів зв'язку майже на 3 млн грн

Суспільство 15:41, 28.11, 2022

Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) у вересні-жовтні закупив і передав ЗСУ засоби зв’язку та комплектуючі загальною вартістю близько 2,9 мільйонів гривень. 

Різні військові підрозділи отримали: 

  • 50 ручних рацій Motorola 
  • 20 ручних рацій Hytera 
  • 1 ретранслятор Motorola з дуплексером, кабелями та стаціонарною антеною
  • 50 подовжених антен до ручних радіостанцій Hytera
  • 5 автомобільних антен до автомобільних радіостанцій Hytera. 

Також волонтери передали 170 акумуляторів до рацій, 25 пристроїв безперебійного живлення та 40 акумуляторів до них. 

«Люди звикли вважати, що зв’язок – це тільки ручні рації, але це не так. Ми також закуповуємо ретранслятори, автомобільні радіостанції, дуплексери, антени, кабелі, акумулятори, автономні джерела живлення та інші комплектуючі, – розповідає представник #SaveUkraineNow Тарас Герула. – Параметри та специфікації техніки ми безпосередньо узгоджуємо з військовими, зокрема і потребу у шифруванні зв’язку». 

У #SaveUkraineNow(SUN) кажуть, якщо на початку повномасштабного вторгнення все обладнання потрібно було завозити з-за закордону, то тепер багато чого можна знайти в Україні. Це значно скорочує терміни доставки.

Загалом з березня Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN) відправив на передову 474 ручних та 71 автомобільних радіостанцій, 14 ретрансляторів, а також дуплексери, антени, додаткові батареї та інші аксесуари.

Довідково: Координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) створений громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки силам оборони з Івано-Франківської області на передовій. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: