fbpx

Франківці заблокували медиків у Панорама PLAZA – вимагали щеплення від COVID-19

Суспільство 20:34, 29.10, 2021

Сьогодні увечері у Франківську в ТРК “Панорама PLAZA”, де працює пункт масової вакцинації, охочі щепитися заблокували медиків. Люди вимагали, щоби ті провакцинували всіх, хто стояв у черзі, до останнього.

Про інцидент повідомив у фейсбуці Центр первинної медико-санітарної допомоги.

“Створилася вкрай неприємна та просто небезпечна ситуація з приводу проведення щеплень вакцинами від коронавірусної інфекції, – пишуть медпрацівники. – Незважаючи на те, що Центр вакцинації працює до 20.00 згідно з графіком, охочі вакцинуватись заблокували медиків. Люди погрожували не випустити медиків, поки не провакцинують усіх до останнього відвідувача. Після численних перемовин з бажанням залагодити конфлікт, завдяки втручанню працівників Національної поліції, ситуацію станом на зараз вичерпано, медики допрацювали свою зміну”.

Конфлікт, за повідомленням Галки, виник через те, що в пункті закінчилися дози вакцини від Pfizer о 19:15, тобто за 45 хвилин до закінчення роботи пункту вакцинації. Майже 70 людей, які простояли в черзі по кілька годин, були обурені такою організацією роботи, але до самих медиків претензій не мали.

Поліція, за повідомленням Центру первинної медико-санітарної допомоги, вмовила людей розійтися і прийти на вакцинацію завтра зранку. Муніципальна інспекція також повідомила, що медики покидали пункт вакцинації в супроводі її працівників і поліціянтів через погрози на їхню адресу.

Медики звернулися до франківців: “Медичні працівники працюють для вас та з вами, але вони є звичайними людьми, мамами, дочками та дружинами. І подекуди просто втомленими і запрацьованими, людьми. Такими ж, як і ви всі. Вони мають свої обов’язки та графіки роботи, згідно з якими і працюють. Тільки на основі культурного, виваженого та сповненого взаємної поваги спілкування і співпраці можна досягти успіху та позитивного результату в будь-якій роботі, в тому числі масовій вакцинації”.

Вони наголосили, що вакцинуватися треба вчасно, коли рекомендують МОЗ, ДОЗ, УОЗ та сімейний лікар.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: