fbpx

Франківців кличуть на вишкіл з домедичної допомоги в умовах війни

Суспільство 22:10, 21.02, 2023

У середу, 22 лютого, інтерни медуніверситету під керівництвом професора Вадима Сулими проведуть навчання з домедичної допомоги для цивільного населення.

“Минулого року в ці дні ми розпочали нашу діяльність в рамках ініціативи громадської організації Seb&Co й донині провели в місті та області кілька сотень лекцій і тренінгів для різних груп цивільного населення, зокрема для студентів, працівників установ та підприємств”, – розповідає одна з ініціаторів проєкту інтерн Юлія Філяк.

Учасники знову матимуть можливість ознайомитися з алгоритмом MARCH та практично відпрацювати навички надання домедичної допомоги на сучасних манекенах зі штучною кров‘ю.

“Ви зможете відпрацювати навички на муляжах зі штучною кров‘ю, навчитеся застосовувати усі елементи з натівської аптечки, а також отрмаєте подарунки, – запрошують організатори. – Ми підготували для вас оновлений вишкіл з новими манекенами, які отримали від грантової програми ЮНІСЕФ. Тож буде цікаво. А головне – теорія без води від професора Сулими й практика з сертифікованими інструкторами”.

Обирайте зручну дату і реєструйтеся:

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: