fbpx

Франківців запрошують долучитися до волонтерської акції "БУРчик"

Суспільство 07:47, 19.02, 2020

Очікувати змін чи взятися самим змінювати простір навколо себе? Активісти волонтерської програми «Будуємо Україну Разом» обрали останнє.

Чотири роки тому вони започаткували в Івано-Франківську акцію «БУРчик» за сприяння Львівської освітньої фундації. З тих пір допомагають покращувати житлові умови людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Нині оголосили 5-ту «хвилю» і запрошують небайдужих до неї приєднуватися, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.

Програма «Будуємо Україну Разом» зародилася на Сході України 6 років тому, коли почалася війна. Тоді волонтери-ентузіасти зрозуміли, що зможуть стати корисними ще багатьом людям в Україні. Будуючи стіни будинків – руйнували стіни у стосунках між людьми.

Волонтерів знайти непросто, адже здебільшого активні люди не чекають на запрошення, а самі ініціюють корисні справи. Проте сподіваються, до вихідних хтось таки відгукнеться.

«БУРчик» триватиме упродовж двох днів, як зазвичай. Окрім «трудотерапії», ініціатори акції обіцяють волонтерам дружню атмосферу, смачну їжу і цікаве дозвілля.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: