fbpx

Франківців застерігають не подавати милостиню п'яничці біля ринку

Суспільство 17:08, 17.06, 2020

Муніципальна інспекція звернулася до франківців, які подають милостиню жебраку Любомиру. Чоловік постійно просить гроші біля головного міського ринку.

Муніципали саркастично висловили “велику подяку” співчутливим франківцям.

“Наша вдячність вам у тому, що робите нашу роботу веселішою, допомагаєте ефективно використовувати бюджетні кошти, що виділяються на роботу екстреної медичної допомоги та приймальних відділень”, – пояснили вони.

Франківців застерігають не подавати милостиню п'яничці біля ринку 1

І розповіли, що прохач пан Любомир, як правило, сидить на автобусній зупинці “Ринок” з простягнутою рукою і просить на “їду”. Але правда інакша.

Їжу з пожертвуваних грошей чоловік не купляє, натомість не жаліє грошей на оковиту.

“Неодноразово його виявляли в стані сильного алкогольного сп’яніння, востаннє – вчора, – повідомили муніципали. – Наш патруль знайшов його без свідомості, спробував надати йому першу медичну допомогу і привести до тями, але спроби працівників були марні. Інспектори були змушені викликали карету швидкої медичної допомоги”.

Франківців застерігають не подавати милостиню п'яничці біля ринку 2

За словами інспекторів, медичні працівники також його не вперше зустрічають, відповідно без зайвих запитань госпіталізували його до медичного закладу.

“Інколи маючи намір зробити добру справу, ви просто даєте гроші на чергову пляшку горілки і тільки допомагаєте йому знищити власне життя. Пам’ятайте, що швидка в цей час могла рятувати чиєсь життя”, – застерігають франківців.

Франківців застерігають не подавати милостиню п'яничці біля ринку 3

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: