fbpx

Франківець Андрій Сташків став заступником міністра освіти

Суспільство 19:00, 19.05, 2023
НА ФОТО: Андрій Сташків, Оксен Лісовий, Михайло Винницький

Сьогодні уряд призначив одразу двох заступників міністра – Андрія Сташківа та Михайла Винницького. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

“Андрій відповідатиме за середню освіту, а Михайло – за вищу. Для мене важливо, що і Андрій, і Михайло не лише чудові менеджери, а й сильні практики”, – зазначив Лісовий.

Андрій Сташків має понад п’ять років досвіду роботи заступником директора обласного департаменту освіти в Івано-Франківській області. Він координував впровадження реформи НУШ, зокрема: оновлення освітнього простору, навчання вчителів і формування мережі шкіл.

“Упевнений, що його експертиза та досвід співпраці з громадами та школами допоможе продовжити якісні трансформації в системі середньої освіти вже по всій країні”, – написав Лісовий.

Михайло Винницький понад 20 років викладає на кафедрі соціології у Києво-Могилянській академії, а також в Могилянській та Львівській бізнес-школах (УКУ). Він є консультантом з управління та організаційного розвитку. З 2014 по 2020 рік Михайло був радником трьох міністрів освіти і науки України. А у 2019-2022 роках очолював секретаріат Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: