fbpx

У Франківську живе і грає в баскетбол найвищий українець

Суспільство 20:50, 06.10, 2020
НА ФОТО: Роман Гуменюк - найвища людина України

Найвищий в Україні – франківець Роман Гуменюк. Він має зріст 2 метри 19,5 сантиметрів, і це зафіксовано у Книзі рекордів України.

32-річний франківець каже, що стати рекордсменом не планував – диплом найвищого українця отримав несподівано, на одній із телепередач. Та й загалом слави через свій зріст чоловік не шукає. Мовляв, уваги йому аж ніяк не бракує.

У Франківську живе і грає в баскетбол найвищий українець 1

Роман і його батьки – з Тлумача. Високого хлопця, який грав у волейбол і стрибав у висоту в школі, помітили і запросили вчитися у спортивний ліцей, що в Білій Церкві. Романові батьки також не з низеньких: у його мами зріст 176 см, у батька – 2 м.

У Франківську живе і грає в баскетбол найвищий українець 2

Роман – професійний баскетболіст. В 2013 році Роман Гуменюк став гравцем франківського баскетбольного клубу “Говерла”. За свою кар’єру побував у 33 країнах світу. Три роки жив і працював у Литві. Колишня дружина – литовка. На жаль, пара розлучилася. У Романа – 7-річний синочок. 

Чоловік переконує, що проблем із купівлею одягу не має. Вбрання великих розмірів можна замовити через Інтернет. Якщо шукати у магазинах – на це треба витратити час. Так само можна замовити і меблі (велике ліжко, наприклад). На вулиці до Романа часто підходять люди. Просять з ним сфотографуватися, розповідає Канал 402.

рекордний зріст

Найвищий в Україні, принаймні формально. Прикарпатець Роман Гуменюк має зріст 2 метри 19 з половиною сантиметрів, і це зафіксовано у Книзі рекордів України. Каже, стати рекордсменом не планував – диплом отримав несподівано, на одній із телепередач. Та й загалом слави через свій зріст чоловік не шукає. Мовляв, уваги йому аж ніяк не бракує.

Опубліковано Канал 402 Вівторок, 6 жовтня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: