fbpx

Франківець виграв 1000 фунтів стерлінгів на розвиток урбан-ферми

Суспільство 16:25, 13.12, 2019

1000 фунтів стерлінгів на втілення в життя креативної ідеї. В Івано-Франківську нагородили переможців проєкту IDEATHON.

Серед півтора десятків учасників перемогу здобув Андрій Керечун за проєкт “Урбан-ферма мікрогріну, овочів, їстівних квітів”. Нині ця ідея уже зреалізована в Івано-Франківську. Шість її натхненників вирощують корисні паростки та розповсюджують серед людей та ресторанів. Має проєкт і соціальну складову, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

Поступового розвитку прагне Перший молодіжний центр у Івано-Франківську Paragraph. Створений студентами для потреб молоді, але відкритий для всіх охочих. Волонтерська робота повинна якось оплачуватись, кажуть активісти. Тому запропонували реалізовувати тут авторські круасани.

Обіг грошей поза банком. Ідею прямого кредитування презентував студент Університету нафти й газу Антон Калатурний. Каже, в результаті запуску програми переваги матимуть як надавачі послуг, так і ті, хто позичає гроші. Щоправда, ця ідея потребує стартового капіталу.

Університет нафти й газу із проєктом IDEATHON співпрацює близько року. Конкурс оголосили два місяці тому. Головними критеріями оцінювання проєктів були креативність ідеї, можливість втілення її на практиці та соціальне значення.

Переможець конкурсу IDEATHON не лише отримає гршовий сертифікат, а й зможе поїхати на тематичний курс навчання до Лондона.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: