fbpx

Франківець "Янкер" повернувся з Норвегії, щоби стати на захист держави

Суспільство 09:57, 06.09, 2023

Медик мінометної бригади 75 батальйону 102 бригади ТрО з позивним “Янкер” з Івано-Франківська з 2014 року працював у Норвегії, але повернувся в Україну в лютому 2022 року, почувши розмови про можливий початок війни.

Йому пропонували забрати жінку з дитиною і повернутись в Норвегію, пропонували там житло, роботу. Але він обрав інший шлях, розповіли на сторінці бригади у фейсбуці.

“Спочатку мене в армію не хотіли брати через тяжку контузію. Я отримав її ще у 2014 році на Майдані, лежав у лікарні в Києві. Я багато разів ходив і просив, щоб мене взяли. Нарешті запропонували посаду медика – я погодився”, – пригадує “Янкер”.

Попри те, що він медик, він допомагає хлопцям стріляти з мінометів – подає міни, розпаковує, розкладає міномет та виконує інші завдання.

“Я люблю Україну, наш Івано-Франківськ і не хотів би кудись їхати в Європу. Я був там і можу сказати, що там теж не все так ідеально, як на картинці. Нам кажуть, що Париж найкраще місто, – я був там, бачив: центр чистий, вилизаний, але якщо пройтись по районах – там теж брудно, погані дороги, бідні квартали, є багато “бомжів” і бідняків”, – додає на завершення “Янкер”.

Нещодавно “Янкер” повернувся з відпустки.

“Був у відпустці два тижні – і мене тягне назад до хлопців. Не можу вдома довго, знаючи, що тут твориться”, – каже “Янкер”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: