fbpx

Франківщину інформаційно вакцинують від коронавірусу

Суспільство 16:43, 12.05, 2020

На Прикарпатті почалася реалізація проєкту «Інформ-щеплення». Під егідою Івано-Франківського пресклубу реформ місцеві журналісти беруться хоча б інформацією вакцинувати своїх читачів і глядачів від коронавірусу, повідомляє сайт пресклубу.

Сьогодні пандемія COVID-19 та все, що з нею пов’язанt, є найгарячішою темою всіх новин у ЗМІ. Але досить часто інформація, якою діляться люди у соцмережах, буває суперечливою, а то й узагалі неправдивою, й поширюється таке не гірше за сам коронавірус.

«Інформ-щеплення» – це комплексна інформаційна кампанія в інтернеті, у пресі, на радіо й телебаченні. Основними темами проєкту є розвінчання фейків, історії об’єднання людей під час епідемії, економічні наслідки та прогнози, лайфхаки для бізнесу, поради лікарів на сьогодні та майбутнє, а також висновки, які суспільство мусить зробити.

Крім якісного інформування цільової аудиторії? проєкт передбачає й підвищення кваліфікації самих журналістів і громадських активістів. Адже нинішній коронавірус – явно не останній, тож бажано, щоб готовими до нових викликів, вакцинованими принаймні інформаційно були всі.

Основний виконавець проєкту «Інформ-щеплення» – Івано-Франківський пресклуб реформ. Партнери: газети «Репортер» і «Галицький кореспондент», радіо «Західний полюс», телеканал «402», ТРК «Вежа», ОТБ «Галичина», новинні інтернет-портали «Курс» і «Версії».

Проєкт реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні і триватиме 3 місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: