fbpx

Франківськ - це безодня під євроремонтом, - Микита Кадан. ВІДЕО

Культура 10:15, 07.01, 2021
НА ФОТО: Микита Кадан в програмі #ЙОd. Фото Ростислава Шпука

Відомий київський художник і скульптор Микита Кадан в програмі #ЙОd на КУРСі дав влучну характеристику сучасному Івано-Франківську.

“Тут вагонкою і гіпсокартоном багато що зашили. І якщо зняти, то там просто якась безодня відкривається… Дуже багато досвідів, які нашаровуються і нашаровуються. Такий складний палімпсест, який можна читати наскрізь, в якому є герметичні частини, прозорі частини… А потім приходить «пересічний українець» – і хлоп вагонкою поверх всього. І палімпсесту вже немає. Тобто Франківськ – це така безодня під євроремонтом”, – поділився своїм враженням від міста Микита Кадан.

В інтерв’ю з Каданом йшлося про стан сучасного мистецтва в Україні, настрої й ідеології, які домінують в суспільстві, дерадянізацію і декомунізацію, про те, кому потрібне мистецтво в бідній країні.

Повну розмову можна подивитися на каналі КУРСу в YouTube:


Підписуйтеся на наш канал в YouTube – тут багато інтерв’ю з людьми, яким є що сказати

Довідка:
Микита Кадан – художник і скульптор, учасник групи Р.Е.П. (Революційний експериментальний простір), співзасновник проєкту «Худрада». Представляв Україну на Венеційському бієнале в 2015 році. Мав десятки персональних виставок у відомих галереях України і Європи.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: