fbpx

Франківськ на 30 мільйонів придбає обладнання для першачків в Нову українську школу

Суспільство 14:19, 06.08, 2019

Цьогоріч вперше за парти сядуть понад 3,5 тисячі франківських учнів, які навчатимуться у 128-ми класах.

30 мільйонів гривень — таку суму озвучують у департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради, аби забезпечити першокласників необхідним приладдям, йдеться в сюжеті ОТБ “Галичина”.

Для придбання навчального приладдя застосовують тендери. Зокрема, вже визначили постачальника навчального приладдя для математичної, природничої, мистецької освітніх галузей.

“Ми завершуємо тендерні процедури щодо придбання дидактичного обладнання. Це приблизно 3,4 млн.грн. Це те обладнання, яке піде в Нову українську школу для наших діток”, – розповів директор департаменту освіти та науки Івано-Франківська Ігор Максимчук.

На завершенні тендерні процедури для придбання нових парт. Цьогоріч вони будуть трішки дорожчими і більш зручними.

“Минулого року область нам закуповувала парти. Ці парти мали не дуже гарні відгуки від самих педагогів, батьків і дітей. Вони мали похилу поверхню і діти там не могли нормально щось ставити. Було побажання від батьків і педагогів, щоб ми цього року купували парти, які регулюються”, – пояснив Максимчук.

Ціна на інтерактивні панелі не зросла. Однак, є проблема у процедурних закупівлях. До 1 вересня встигнуть придбати парти і дидактичні матеріали, однак з інтерактивними дошками не все так просто – Антимонопольний комітет заблокував тендери і розблокує після їх перегляду. Минулого року закупівлі вдалося завершити аж у листопаді.

На інтерактивні панелі в бюджеті передбачено більше 21 млн.грн., 5,5 млн.грн. – на парти та 3,4 млн.грн. – дидактичне обладнання.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: