fbpx

Франківськ по суботах продовжить ярмаркувати біля стадіону "Рух"

Суспільство 18:29, 04.04, 2022

Городина, крупи, фрукти й овочі. А ще насіння і посадковий матеріал, адже треба активно включатися в садово-городні роботи. Все це пропонували на першому від початку війни сільськогосподарському ярмарку, що проходив у суботу біля стадіону “Рух”.

Свою продукцію привезли близько 30 виробників. Здебільшого були представники Франківської громади.

КУРС писав, що у Франківську біля стадіону «Рух» відкрили продуктовий ярмарок

Але Франківськ закликає охочих з усієї області приєднатися дол торговиці, інформує пресслужба міського голови.

За словами мера Руслана Марцінківа, якщо людина має змогу і хоче торгувати продукцією власного виробництва – то місто підтримує. На цьому ярмарку продавці не оплачують за місце.

«Ініціювали з метою підтримати сільськогосподарських виробників. А також дати мешканцям громади і вимушеним переселенцям можливість купити продукти від виробника без посередників. Тож ми знижуємо ціну і даємо можливість прямого контакту. Я думаю, що ярмарок буде традиційнийм по суботах на цьому місці. І будемо збільшувати кількість виробників», – каже Руслан Марцінків.

Щоб долучитися до торговиці, слід зголоситися до відповідного департаменту або до заступника мера Віталія Федоріва – він безпосередньо займається питанням ярмарку.

«Ярмарком ми хочемо привернути увагу до продуктового забезпечення в умовах війни місцевого населення і людей, які прибули у наше місто та область. У нашій громаді є 18 сіл, які мають добрі сільськогосподарські традиції, птахівництво. В силу багатьох причин це треба посилювати. І ми будемо все робити для того, щоб надати можливість як для розвитку фермерських господарств, так і для продажу», – каже Віталій Федорів.

За його словами, контактують з виробниками безпосередньо телефоном та будуть збільшувати їхню кількість.

Євген з Тисмениці привіз на ярмарок декілька сортів яблук.

«Усі яблука з нашого саду. Ми десь 8 років тому посадили сад. Спочатку для себе, але урожаю багато. І спонтанно почали займатися продажем. А дружина ще й виготовляє сік та пастилу», – розповідає Євген.

Пані Галина прийшла на закупи з серйозною метою. Тут придбала картоплю, капусту та саме прямувала за цибулею. Каже, що приємно здивована цінами.

«Підтримую цю ініціативу у воєнний час», – каже пані Галина.

Тож Івано-Франківськ продовжить ярмаркувати і надалі, обіцяють у мерії.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: