fbpx

Франківськ відвідав Посол Мальтійського Ордену в Україні 

Суспільство 20:24, 04.06, 2022

3 червня на Івано-Франківщину прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне. Зустріч відбулася в приміщенні управління Івано-Франківської Архієпархії, де гостя зустрів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

На події були також присутніми Генеральний Вікарій Івано-Франківської Архієпархії о. Степан Балагура, Судовий Вікарій о. Віталій Токар, керівник Департаменту інформації о.Іван Стефурак, капелан Мальтійської служби в Івано-Франківську о. Андрій Заліський, керівник Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську п. Роман Яручик. Супроводжували високого гостя п. Андрій Ханас — радник Посольства та п. Софія Михаль — помічниця посла.

«Мальтійський Орден в Україні отримує гуманітарну підтримку з Румунії, Польщі, Угорщини, Австрії, Німеччини, а особливо з Італії. Вже приїхали і продовжують прибувати десятки і десятки гуманітарних вантажів з цих країн. Завданням нашого ордену є довезти гуманітарні вантажі не лише на захід України, а й безпосередньо до Одеси та в інші південні і східні регіони», — розповів Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

«З великою стурбованістю та співчуттям спостерігаємо за тим, що відбувається в Україні. І ми сподіваємося, що якнайшвидше можна буде досягнути не тільки припинення вогню, а також остаточного миру. Я сьогодні прибув сюди, щоб виявити подальшу готовність співпрацювати і допомагати вам. Україна сьогодні займає першість в думках ордену, і ми готові до тісної співпраці», — наголосив Посол Мальтійського Ордену.

У свою чергу Митрополит Володимир висловив вдячність Мальтійському Ордену в особі Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне: «Ми дуже дякуємо вам за цю співпрацю, знаючи ваше нелегке служіння на благо українського народу. Хтось може казати, що війна в Україні точиться лише на сході, але вона в більшій чи меншій мірі є у всій країні. Звичайно, найважчі бої йдуть на сході, і ми закликаємо тих людей, які ще досі там, прибувати на захід, адже людське життя є найцінніше. Ми не звертаємо уваги, хто якої конфесії є з вимушених переселенців, адже всі ми об’єднані допомогти ближньому — Католицька Церква, Карітас, Мальтійський Орден та волонтери. Коли всі разом гуртуємось, то приближаємо перемогу України у цій війні».

Під час заходу о. Андрію Заліському вручили нагороду — Срібну медаль Ордену за заслуги Суверенного Мальтійського Ордену за сумлінну працю та виконання обов’язків капелана Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.

«Ми дуже раді вас вітати в нашій Архієпархії. Співпраця між нами та Мальтійським Орденом має тривалу історію. Найперше, що ми побачили, коли розпочалася ця війна, це були намети Мальтійської служби, через які ми могли допомагати вимушено переселеним. Завдяки цьому ми змогли дати всім приїжджим людям початкову та необхідну допомогу. Тому праця Мальтійської служби є системна та дуже налагоджена»,— звернувся до всіх присутніх Генеральний Вікарій о. Степан Балагура.

Далі для гостей відбулася екскурсія по Івано-Франківській Духовній Семінарії, де поселили вимушено переселених осіб з різних регіонів України. Під час екскурсії Посол Мальтійського Ордену мав змогу поспілкуватися з переселенцями, які ділилися власними переживаннями та набутим досвідом.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: