fbpx

Франківська броварня "Ягер" пропонує спробувати новинку "Ревера Пілс"

Суспільство 14:17, 07.05, 2021

Броварня “Ягер” вітає франківців з Днем міста і пропонує спробувати смак нового пива “Ревера Пілс”. Це світле легке пиво низового бродіння.

“У нас було бажання у цьому пиві втілити дух міста, щоб споживач відчув, який наш Франківськ на смак. Пиво вийшло з характерним пивним ароматом та м’яким присмаком хмелю”, – розповідає пивовар Іван Савченко.

Пиво “Ревера Пілс” Іван Савченко зварив у колаборації з відомим пивоваром Назаром Дреботом. Назвали його в честь батька засновника міста Андрія Потоцького – Станіслава, який мав прізвисько “Ревера”, бо постійно говорив “re Vera” (з латинської – істинно).

“Це пиво ми презентували три тижні тому – воно вийшло лімітованою партією. Але користується неабиякою популярністю, тому ми прийняли рішення розливати це пиво у пляшки. Вже за кілька тижнів пляшкове пиво “Ревера Пілс” ви зможете придбати у наших фірмових крамницях чи у наших партнерів”, – зазначає власник броварні “Ягер” Володимир Тищенко.

Придбати пиво можна у фірмових магазинах “Ягера” за адресами: вул. Коновальця, 227 А, вул. Галицька, 111, вул. Горбачевського, 14 (АС №2).

Нагадаємо, пиво Blanc від франківської броварні “Ягер” здобуло срібло на міжнародному конкурсі.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: