fbpx

Франківська Bukvica пошиє теплий адаптивний одяг для поранених військових

Суспільство 09:16, 01.11, 2023

Франківський виробник одягу Bukvica на волонтерських засадах шиє адаптивний одяг для поранених військових. Працюють спільно з Наталією та Яремою Стециками, які заснували проєкт «Антидепресанти від Юрка» в пам’ять про сина-захисника. Беруться шити теплий адаптивний одяг.

Результатами проєкту та планами поділилися у фейсбуці.

Прозвітували, що донатами на пошиття адаптивного одягу для поранених за весь час надійшло 235 000 грн. Було згенеровано з “Антидепресантів Юрка” – 75 000 грн.

Що зробили:

– виготовили і передали 424 одиниці адаптивного одягу в лікарні і стабілізаційні пункти;

– в роботі 150 одиниць одягу для військового госпіталю.

150 тис. грн, які є у фонді Юрія Стецика, витратять на тканину для виготовлення теплого адаптивного одягу та індивідуальних чохлів для апаратів Ілізарова.

Більше про проєкт та роботу волонтерів можна дізнатися на сайті “Адаптивний одяг для воїнів”.

“Через який ми будемо продовжувати збирати вашу любов в вигляді донатів, також на сайті можна буде замовити благодійні футболки і сам адаптивний одяг (ця опція безкоштовна для лікарень, стабпунктів, воїнів та їхніх рідних)”, – зазначили волонтери.

“Ми як малий бізнес, як люди, будемо продовжувати робити те, що в наших силах, для того, щоб полегшити процес реабілітації наших воїнів”, – додає Bukvica.

Нагадаємо, проєкт втілюється з думкою про Юрія Стецика, воїна з Івано-Франківська, сина Наталії і Яреми Стециків, який пішов на захист країни, а нині – у товаристві небесного війська. Його цитата “Люди вилазять і з густішого” є на серії футболок, які можна придбати для себе чи в дарунок, – це і є “Антидепресанти від Юрка”. Частина коштів йде на пошиття адаптивного одягу в Обласну клінічну лікарню та інші медзаклади. 

КУРС писав, що Bukvica з родиною Стециків міняють футболки-антидепресанти на одяг для поранених в ОКЛ

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: