fbpx

Франківська школярка Діана Зазубик отримала нагороду Міжнародного наукового ярмарку

Суспільство 16:48, 30.11, 2022

Учениця 11 класу ліцею №5 Діана Зазубик отримала срібну нагороду на Міжнародному ярмарку науки, енергетики, інженерії та музики — BUCA IMSEF (BUCA International Music Science Energy Engineering Fair).

Про це повідомив міський голова Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у фейсбуці.

Школярка з Івано-Франківська виборола срібну нагороду за дослідження впливу технології синтезу полікристалічного PbTe, який отримують методом холодного пресування порошку, на його термоелектричні властивості.

Науковий керівник роботи – Ігор Ліщинський, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики і методики викладання Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Діана Зазубик брала участь у Міжнародному науковому ярмарку в складі делегації Малої Академії Наук України. На BUCA IMSEF дітям надають можливість взаємодіяти зі своїми однолітками з усього світу в науковій сфері й обмінюватися досвідом і напрацюваннями. Для ярмарку старшокласники створюють наукові та технологічні дослідження й у такий спосіб діджиталізують і роботизують світ через інновації.

Українська делегація бере участь у цій події вже втретє. Цьогоріч в її складі було 6 вихованців МАН. Всі отримали нагороди.

Нагадаємо, Діана Зазубик нещодавно отримала звання “Учень року 2022”.

Раніше привезла “бронзу” з наукового турніру з фізики. А за три тижні – “срібло” з астрономії.

Два призових місця на міжнародних олімпіадах – такого в освітній історії Прикарпаття ще не було. За такі вагомі здобутки Діана Зазубик була відзначена стипендією Президента України.

КУРС писав, що на Прикарпатті 16 школярам, переможцям конкурсу МАН, призначили обласні стипендії – серед них Діана Зазубик.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: