fbpx

Франківська студентка отримала стипендію на завершення магістерської роботи у Вищій медичній школі Ганновера

Суспільство 11:59, 19.06, 2019

Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології Мирослава Ватащук взяла участь у закордонному науковому дослідженні.

Магістрантка кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук ПНУ імені Стефаника Мирослава Ватащук на запрошення Dr. Tetyana Yevsa взяла участь e науковому дослідженні у відділі гастроентерології, гепатології та ендокринології університету Вища медична школа міста Ганновер (Німеччина).

Мирослава Ватащук була учасницею дослідження: «Взаємодія біохімічних та імунологічних процесів у мишей із передраковими захворюваннями печінки», інформує пресслужба ПНУ імені Стефаника.

Робота виконувалась разом з колишніми студентками  кафедри біохімії та біотехнології – Анастасією Грущенко, які нині продовжує навчання у Вищій медичній школі Ганновера у рамках програми Leonhard Euler 2018/2019, отриманої від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD), та Наталкою Петрів, аспіранткою Вищої медичної школи Ганновера, лауреаткою програми Leonhard Euler 2017/2018).

Керівниками проекту є Tetyana Yevsa (Вища медична школа м. Ганновер, Німеччина) та Галина Семчишин (Прикарпатський університет, Україна).

Також нещодавно Німецька служба академічних обмінів DAAD підтвердила, що Мирослава Ватащук стала стипендіаткою програми Leonhard Euler 2019/2020 і отримає кошти на завершення магістерської роботи на рідній кафедрі та у німецьких партнерів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: