fbpx

Франківське КП "Полігон ТПВ" купило на аукціоні халабуду, збільшивши початкову ціну у 8 разів

Суспільство 18:36, 16.04, 2021

Івано-франківське комунальне підприємство “Полігон ТПВ” перемогло в торгах за продаж об’єкта державної власності площею 16,9 кв. м у селі Черніїв Івано-Франківської ОТГ. При початковій ціні в 29 947 грн КП “Полігон ТПВ” виграло торги з ціною в 251 500 грн без ПДВ.

Об’єктом продажу було приміщення лікарні ветеринарної медицини за адресою Івано-Франківська область, Тисменицький район, с. Черніїв, вул. Стасюка, 6а. Одноповерхова цегляна будівля ветлікарні загальною площею 16,9 кв. м. Рік побудови – 1985. Фундамент – бетон, стіни цегляні, покрівля – шифер. Підведений газ. Опалення автономне, пише «Галка».

В аукціоні взяли участь загалом 12 підприємців та одне комунальне підприємство.

Як пояснив очільник підприємства Юрій Мороз, приміщення площею 16,9 кв. м потрібне, аби проводити стерилізацію бездомних тварин. Орієнтовно облаштування кабінету стартує за два місяці.

“Відповідне рішення прийняли на сесії міської ради”, – каже Мороз.

Очільник підприємства не уточнив, скільки коштів заплановано витратити на облаштування пункту зі стерилізації тварин, але підкреслив, підприємство є самодостатнім й за 2020 рік заробило 739 тисяч гривень прибутку.

До речі, підприємство займається виловом і стерилізацією безпритульних тварин в Івано-Франківську з 2010 року.

Для здійснення цього виду діяльності у своєму розпорядженні має підрозділ для вилову безпритульних тварин, автомобіль, морозильну камеру для тимчасового зберігання трупів тварин, приміщення для стерилізації й тимчасового утримання тварин, яке розташоване за адресою вул. Чорновола, 155, а (віварій медичного університету) та пункт перетримки безпритульних тварин у селі Павлівка.

У 2021 році у планах стерилізувати 400 тварин.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: