fbpx

Франківські газовики відновили роботи з переведення будинків на індивідуальне опалення

Суспільство 16:22, 04.05, 2022

Івано-Франківськгаз відновив виконання замовлень із переведення будинків на індивідуальне опалення. Газовики закликали франківців, які планують перехід, не зволікати до осені.

«Нашу роботу зараз можна умовно розділити на планові роботи і волонтерські, – розповів на сторінці підприємства у мережі “Фейсбук” Василь Кучера, інженер відділу капітального будівництва АТ «Івано-Франківськгаз». Зараз газовики з відділу капітального будівництва виконують замовлення, зроблені до початку воєнного стану.

“Здебільшого це реконструкція газових мереж у багатоповерхівках, які переходять на індивідуальне газове опалення, нова газифікація як приватних будинків, так і багатоповерхівок. Також є невеликі замовлення по нових об’єктах”, – говорить Василь Кучера.

За його словами, вже відновилася звична робота, в тому числі і реконструкція газових мереж для переведення будинків з централізованого на індивідуальне газове опалення. Адже десятки будинків отримали дозволи на відключення від централізованого опалення ще минулого року.

“Ми завжди нашим споживачам пояснюємо, що індивідуальне опалення – це комплекс робіт: від виготовлення технічних умов на загальнобудинкові мережі до пуску газу потрібно в середньому 4-5 місяців. Переведення будинку на індивідуальне опалення передбачає заміну фасадного газопроводу, мереж у помешканні людей, а інколи ще й заміну газопроводу-вводу. Тому не варто затягувати із виконанням робіт і відкладати на осінь”, – наголосив інженер.

Кучера запевняє, що зараз з моменту звернення людини до 104.ua Клієнтського простору та відповідної оплати до виконання робіт з реконструкції мереж у квартирі проходить не більше як два тижні.

“На жаль, наразі багато людей відкладають з різних причин запуск цього процесу. Це означає, що восени буде багато звернень, тож виконання робіт буде довготривалішим. Тому радимо усім, хто планує цьогоріч перехід на індивідуальне опалення, розпочинати процес якомога швидше. Окрім того, не затягувати із заміною фасадного газопроводу. Це найдовший і найдороговартісніший етап роботи”, – зазначив Василь Кучера.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: