fbpx

Франківські ініціативи об'єдналися в "Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19" і допомагають медикам

Суспільство 20:13, 02.04, 2020

Засоби індивідуального захисту передали волонтери медикам Івано-Франківського обласного фтизіопульмонологічного центру. Допомагати лікарям взявся “Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19”.

Це об’єднання громадських ініціатив співпрацює з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством, інформує Суспільне.

Щоб протидіяти поширенню коронавірусу, свої зусилля об’єднали платформа Тепле Місто, Івано-Франківський ІТ Кластер, ініціативи StopCOVID-19.IF, coronavirus.if та ActivePeople.If.

Тарас Винник – ініціатор блогерського об’єднання coronavirus.if. Сьогодні він передає фтизіопульмонологічному центру засоби для дезінфекції, антисептики, рукавички та інші речі.

“Силами інстаграму зібрали майже 200 тисяч гривень за тиждень. На даний момент ми розділяємо допомогу між закладами поступово. Сюди ми привезли допомоги майже на 7 тисяч гривень”, – каже Тарас Винник.

Представниця ініціативи ActivePeople.If Анжеліка Білоконь привезла медикам захисні костюми: “Передаємо в пульмонологічне відділення 35 костюмів. На лікарню в Лисець – 10 костюмів”.

Андрій Хомин створив ініціативу StopCOVID-19.IF у перші дні запровадження карантину.

Розповідає, що за перший тиждень зібрали понад 330 тисяч гривень, за які купили медикам засоби індивідуального захисту: “Зачепила історія мого друга. На початку карантину він з підозрою на коронавірус потрапив до інфекційної лікарні. Розповідав, що лікарям не вистачає засобів для боротьби з пандемією. Ми вирішили допомогти”.

Об’єднав громадські ініціативи антикризовий фонд з боротьбі проти коронавірусу 26 березня.

За цей час спільними зусиллями зібрали 1 мільйон 222 тисячі гривень. Окрім допомоги медикам, платформа Тепле місто займається підтримкою економіки.

“Боротися з економічною кризою вирішили освітою, інноваціями та менторством. Створили серію вебінарів про бізнес, як подолати кризу”, – розповідає менеджерка з комунікацій Антикризового фонду Рената Налисник.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: