fbpx

Франківські підприємці отримали карантинні виплати на понад 3 млн грн

Суспільство 15:57, 26.07, 2021

Підприємці Івано-Франківська, які постраждали від карантину, змогли отримати по дві тисячі гривень допомоги з бюджету громади. Ще по 500 гривень виплатили їхнім застрахованим найманим працівникам. Ці гроші виплачено додатково до 8 тисяч гривень, які підприємцям виділив Кабмін із держбюджету. Про це повідомила перша заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Суссаніна.

 Прийом документів через на отримання допомоги з місцевого бюджету тривав з 1 до 30 червня, згодом його було продовжено до 15 липня. За цей час у територіальні відділення Центру надання адміністративних послуг надійшло загалом 2 355 заяв.

В міру надходження заяв та документів міський Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження готував рішення про виплату коштів, які розглядали на засіданнях виконавчого комітету. Відповідно з опрацьованими заявками прийнято шість рішень виконкому. Згідно з ними допомогу з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади надано 1 399 ФОПам та 855 найманим працівникам.

Загальна сума виплат – 3 225 500 гривень.

Як писав КУРС, наприкінці березня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на пропозицію голови ОДА допомогти постраждалим від карантину підприємцям і пообіцяв по 2 тисячі гривень виплат з міського бюджету.

Він повідомив, що на карантинні виплати підприємцям із бюджету міста виділять 6 мільйонів гривень, а допомогу отримають приблизно три тисячі підприємців.

Згодом він заявив, що на карантинну допомогу з міського бюджету зможуть претендувати до 4500 підприємців.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: