fbpx

Франківські школи запрошуються до участі у челенджі зі здорового харчування

Суспільство 10:27, 22.04, 2021

Заклади загальної середньої освіти запрошують приєднатися до всеукраїнського Фуд челенджу – челенджу на тему «Здорове харчування».

Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно, кажуть організатори акції.

На учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами, креатив та співпраця всередині шкільної спільноти задля формування корисних звичок.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

За результатами оцінок 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Реєстрація шкіл триває до 25 квітня включно.

Форма реєстрації: https://healthy-schools.org.ua/reiestraciya/

Фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». У листопаді-грудні 2020 року школи брали участь у першому – Спортивному челенджі, а в лютому-березні у другому – Хеппі челенджі.

За 3 роки діяльності навколо програми об’єднались 900 шкіл, 35 тис. вчителів та більш як 250 тис. учнів зі всієї України.

Мета програми – розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

Організатори: ГО Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (м. Київ) за підтримки Міжнародного фонду «Монделіс».

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: