fbpx

Франківські школярі побачили, як працюють котельні міста

Суспільство 09:39, 23.09, 2019

Зустріч з групами школярів провели на ДМП "Івано-Франківськ теплокомуненерго".

Протягом 19 та 20 вересня на теплогенеруючих об’єктах ДМП «ІФТКЕ» відбувалися екскурсії учнівської молоді, зазначають на підприємстві.

У ці дні учні ЗОШ № 25 та ЗОШ №18 побували в котельнях, що на вулиці Симоненка, 3а та на вулиці Тролейбусна, 40а. Це найпотужніші теплогенеруючі об’єкти обласного центру, що застосовують у своїй роботі провідні європейські технології високоефективного спалювання природного газу (котельня на вул. Симоненка, 3а) та використання альтернативного палива (деревинної тріски, котельня на вул. Тролейбусна, 40а) для централізованого теплопостачання багатоквартирних житлових будинків у найбільших спальних районах обласного центру «Позитрон» та «Пасічна».

“Енергозбереженню, енергоефективності та охороні праці в нинішні часи приділяється особлива увага. Тому питанню поширення і пропагування серед учнівської молоді провідних високоефективних європейських технологій спалювання природного газу, що застосовуються при виробництві теплової енергії, та використання альтернативних видів палива набуває першочергового значення поруч із вимогливим ставленням щодо дотримання безпечних умов праці на виробництві. Саме цим молодим людям незабаром доведеться рухати вперед розвиток нашої країни”, – йдеться у повідомленні.

Цю екскурсію організували начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці в Івано-Франківській області Андрій Іванишин. Від ДМП «ІФТКЕ» зустрілися з молоддю і розповіли про особливості роботи об’єктів теплоенергетики в.о. головного інженера Михайло Кобилянський, заступник головного інженера Богдан Мимоход, начальник Служби з охорони праці Микола Матіїв.

Франківські школярі побачили, як працюють котельні міста 1
Франківські школярі побачили, як працюють котельні міста 3
Франківські школярі побачили, як працюють котельні міста 5
Франківські школярі побачили, як працюють котельні міста 7

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: