fbpx

Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора

Суспільство 17:15, 26.11, 2019

До Міжнародного дня студента в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася вже традиційна подія – студенти-медики від першого до шостого курсу провели робочий день разом із ректором ІФНМУ, професором Миколою Рожком.

Проєкт «Студент у шкурі ректора» ініціювала Європейська медична студентська асоціація (EMSA). Вперше ця подія відбулась у 2016 році. Цього року студенти вже вчетверте спробували на собі, як це бути очільником одного з найбільших університетів Прикарпаття. Участь у проєкті взяли 13 студентів — представники усіх студентських організацій університету.

Спершу молодь попрацювала з ректором Миколою Рожком у його кабінеті, де щоранку він опрацьовує листування, різну адміністративну документацію, яка потребує його підпису чи резолюції.

Після роботи в центральному корпусі почався об’їзд різних корпусів університету, де тривають ремонтні роботи, реконструкції, благоустрій. Разом з ректором команда відвідала стоматологічний факультет, морфокорпус, четвертий гуртожиток, новий навчальний корпус на вулиці Степана Бандери.

“Ми мали можливість один день побути на місці ректора та відчути на власній шкірі всі тонкощі і складнощі цієї посади, — розповідає голова EMSA Марія Мартинець. — Вражає, які масштабні роботи одночасно ведуться у різних куточках нашого університету. Усі залишились дуже задоволеними і приємно враженими, як щодня розвивається наш університет”.

Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора 1
Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора 3
Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора 5
Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора 7
Франківські студенти медуніверситету побували в шкурі ректора 9

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: