fbpx

Франківські студенти-медики бойкотували іспит з основ медицини, розроблений екзаменаторами США

Суспільство 19:40, 01.07, 2019

У понеділок, 1 липня, третьокурсники Івано-Франківського національного медичного університету вийшли на протести через впровадження іспиту IFOM.

 В Івано-Франківську студенти почали збиратися на протест о 6:30. Стартували під стінами свого університету, де зустрілися з керівництвом вишу. Протест продовжили під стінами облдержадміністрації. До акції долучилися близько трьох сотень третьокурсників, йдеться в сюжеті “UA:Карпати”.

Це іспит з Міжнародних основ медицини, який розробляла Національна рада медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки. В Україні іспит адмініструє Центр тестування при МОЗ України. Студенти відмовилися здавати тести, мотивуючи це тим, що в них було мало часу на підготовку, а також недостатня підготовча база.

“Цей тест введений незаконно, оскільки немає нормативно-правових актів для його проведення – це перше. Друге – немає бази для підготовки. Третє – немає утвердженого мінімального прохідного балу. Четверте – немає точної дати – вона мінялася п’ять разів”, – каже студент третього курсу Володимир Поліщук.

Студенти кажуть, що вони не проти іспитів в системі освіти, додають – здати IFOM готові, лиш просять більше часу на підготовку та необхідні матеріали.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: