fbpx

Франківські студенти пройшли онлайн-практику у Туреччині

Суспільство 11:03, 15.12, 2020

45 найкращих студентів факультету іноземних мов пройшли міжнародну практику на базі Коледжу Бейсукент (м. Анкара, Туреччина).

Це стало можливим завдяки двосторонній Угоді про співпрацю між Прикарпатським національним університетом та турецьким освітнім закладом, повідомляє пресслужба Прикарпатського національного університету імені Стефаника.

У рамках програми наші студенти виконували індивідуальні завдання з лінгвістичної практики у вигляді онлайн-уроків та англомовних дискусійних клубів із учнями однієї із найкращих приватних шкіл Туреччини.

Франківські студенти пройшли онлайн-практику у Туреччині 1

Такі віртуальні заходи майбутні педагоги провели зі школярами 1-10 класів. У  налагодженні комунікації з учнями нашим студентам допомагали турецькі педагоги.

Студенти факультету іноземних мов мали нагоду застосувати на практиці засвоєні культурологічні знання про систему шкільної освіти в Туреччині.

«За період практики ми змогли провести близько 10 уроків і ознайомитися із особливостями турецької освіти. Дуже добре, що нам швидко вдалося знайти підхід до турецьких школярів і налагодити ефективний навчальний процес із учнями», – зазначила студентка III курсу Ірина Сухаребська.

Для студентів, які мріють про професію викладача, цей міжнародний досвід став неоціненним. Адже кожен ретельно підходив до підготовки уроку, презентацій та продумував усе до дрібниць, орієнтуючись на вік, вподобання та рівень знань учнів кожного із класів.

«Інтерактивні уроки – це дійсно виклик для будь-якого викладача, але ніщо не зрівняється зі щирими усмішками та емоціями, які отримуєш від кожного проведеного уроку. На мою думку, саме інтерактивні заняття найкраще допомагають набути необхідний педагогічний досвід та завжди бути «в темі» з учнями», – поділилася враженнями студентка Анна Гаврилишин.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: