fbpx

Франківські вчителі перемогли у конкурсі "Педагогічна знахідка"

Суспільство 13:47, 26.06, 2020

Незважаючи на карантинні обмеження, на Прикарпатті відбувся обласний конкурс “Педагогічна знахідка”. Учасники конкурсу захист робіт записували на відео.

У конкурсі взяли участь 11 педагогів закладів освіти області. Івано-Франківськ представили троє учасників, які здобули заслужену перемогу. Педагоги презентували свою інноваційну діяльність у якісному методичному продукті. Їх публічний захист оцінювався членами журі у відеозапису, який створювався авторами в довільній формі, інформує пресслужба департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

За підсумками конкурсу І місце здобув Юрій Пахомов, учитель хімії Ліцею №24, за методичну розробку «Новітні способи організації навчальної діяльності здобувачів освіти у процесі вивчення хімії». Розробка стосується використання об’єктів доповненої реальності, що дає можливість вчителю швидко та доступно пояснити великий обсяг теоретичного матеріалу з якісним демонстраційним матеріалом, а учням – ефективно його засвоїти.

Друге місце посів учитель фізики та астрономії ІФПНВК «Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст.-гімназія св. Василія Великого” Микола Петращук за методичну розробку «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках астрономії». Запропонована робота узагальнює програмне забезпечення, що дає змогу учням подорожувати на уроці не лише Сонячною системою, але й Всесвітом, використовуючи реалістичний віртуальний формат у комп’ютері чи смартфоні.

Третє місце здобула учителька музичного мистецтва Ліцею №13 Руслана Красій за укладену методичну розробку «Застосування елементів STEAM-освіти на уроках мистецтва». Під час проведення уроків учитель застосовує проєктні арттехнології та мейкерство (від англ. ‘make’ «створювати»), що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання учнів.

Франківські вчителі перемогли у конкурсі "Педагогічна знахідка" 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: