fbpx

Франківські волонтери збирають на бойовий дрон для 68 бригади - потрібно дотиснути

Суспільство 20:13, 18.06, 2022

У мережі франківські волонтери оголосили збір грошей на бойовий дрон для 68 бригади. Станом на сьогоднішній день вдалося зібрати 65% від необхідної суми.

Про кампанію розповів КУРСу один з її ініціаторів, волонтер Мирослав Федорків.

“Нагадаємо, що спочатку ці вантажні дрони виготовлялись на замовлення аграріїв, для оприскування полів. Але після 24 лютого розробники допиляли коптер, і тепер він прицільно несе смeрть з неба окупантам. Тепер ми хочемо посилити таким дроном мінометне відділення нашого 3-го батальйону 68 бригади”, – звернулися волонтери до спільноти у фейсбуці.

За словами Мирослава Федорківа, ціна питання – 367 500 грн. Вже є близько 230 000 грн.

Сподіваємось на підтримку локального бізнесу, місцевих будівельних компаній та IT-кластер, зазначив він.

Мирослав розповів, що волонтерською діяльністю в інтересах однієї з передових бригад, яка тримає оборону в Донецькій області, вони з однодумцями, зокрема з Іриною Ружицькою, займаються вже котрий місяць. Щотижня відправляють “спрінтер” з усім необхідним для бійців, ремонтують і постачають їм машини та іншу техніку.

“Але, окрім цього, оголошуємо про збір коштів на купівлю особливої техніки, придбання якої не можемо забезпечити власними силами. Раніше це були пікапи, антидронівська гармата, мініекскаватор для копання окопів… Тепер ми поставили собі ціль спорядити мінометне відділення нашої бригади бойовим дроном, який несе міни і скидає їх прямо в окопи оркам, – додає Федорків. – Ми розуміємо, що зараз усі стикаються із фінансовими труднощами та падінням доходів. Незважаючи на це, ми стараємось не опускати рук і в будь який спосіб допомагати нашим збройним силам. Тому якщо у вас зараз є можливість зробити пожертву для бойового підрозділу ЗСУ – ми пропонуємо вам підтримати нашу ініціативу. Будь-яка сума буде цінною для нас”.

Франківські волонтери збирають на бойовий дрон для 68 бригади - потрібно дотиснути 1

Про діяльність волонтерів можна прочитати на сторінці у фейсбуці.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: