fbpx

Франківського священника призначили Президентом Асоціації капеланів в охороні здоров'я України

Суспільство 13:57, 31.12, 2021

У четвер, 30 грудня, священнослужителя Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Руслана П’ясту одноголосно обрали Президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України.

Отець займався душпастирством в медичній сфері вже багато років, будучи медичним капеланом Івано-Франківського перинатального центру, інформує пресслужба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

Асоціація є добровільною самоврядною неприбутковою громадською організацією, яка створена на засадах професійної незалежності та об’єднує працівників галузей релігії, охорони здоров’я, соціальної роботи та інших осіб, які поділяють статутні цілі організації. Функціонування подібних організацій є поширеною практикою у розвинутих країнах Європи, Америки та Азії. 

Загалом передбачається, що до складу Асоціації увійдуть представники всіх конфесій і релігійних організацій, що представлені у ВРЦіРО, а також інших релігійних організацій, закладів освіти і науки, громадських, благодійних та інших організацій, які роблять вагомий внесок у справу фізичного і духовного оздоровлення суспільства та розвитку душпастирської (духовної) опіки у сфері охорони здоров’я України.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: