fbpx

Франківець з франківкою отримали по 10 000 грн штрафу за зйомки у порно

Суспільство 12:09, 07.10, 2020

Івано-Франківський міський суд визнав винними хлопця і дівчину у незаконному виготовленні та розповсюдженні матеріалів порнографічного характеру.

Обвинувачені протягом липня 2018 – січня 2019 року за участі невстановлених осіб виготовили більше десятка порнороликів, а також займалися сексом у прямих ефірах.

Злочинну діяльність обвинувачені розпочали з виготовлення 40 фотографій, які, згідно з висновком експерта, містять елементи порнографічного характеру. Фото розповсюджували через спеціалізовані інтернет-сайти.

Пізніше обвинувачені із не встановленими слідством особами чоловічої та жіночої статі у прямих ефірах демонстрували свої статеві органи та вступали в статеві акти різними способами. 

Крім цього, обвинувачені з іншими учасниками записали 14 відеороликів зі сценами порнографічного характеру.

У суді обвинувачений визнав свою вину. Він розповів, що через оголошення в газеті довідався про фірму у Таллінні, яка набирає чоловіків та жінок для транслювання інтимних послуг через інтернет. Після цього вони з обвинуваченою поїхали у Таллінн та підписали відповідні контракти.

Чоловік визнав, що такі дії були аморальними та протиправними, за які йому дуже соромно та шкода. Просив суд суворо його не карати.

Обвинувачена також визнала вину, розкаялася і просила суворо не карати.

У результаті суддя Івано-Франківського міського суду визнав їх обох винними у виготовленні, розповсюдженні порноматеріалів та призначив по 10 200 грн штрафу.

Також вони мають заплатити 5299 грн за проведення експертиз.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: